Chales Vale Da Lua
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | 24-timers service 24-timers Reception |
| Aktiviteter Cykling Vandreture | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Børnevenlig Tremmesenge/vugger |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Chales Vale Da Lua ligger 25 minutters gang fra Ecopia Resort og 30 minutters gang fra Cachoeira do Cruzeiro.
Centrum af Gonçalves ligger næsten 4 km fra stedet.
Gæsterne kan nyde bjerget udsigt fra deres værelser.
Der er også et tekøkken til rådighed for gæsterne.
- Lufthavne
- Sao Jose Dos Campos Lufthavn121 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timers Reception
- Privat ind-/ udtjekning
- Kæledyr tilladt
- El-ladestation
- Brandslukkere
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Picnic område/ Borde
Aktiviteter og afslapning
- Solterrasse
- Have
- Vandreture
- Cykling
Services
- Room Service
- Husholdning
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
- Velkomstdrink
På værelset
- Varme
- Minibar
- Dagligstue
- Patio
- Terrasse
- Spisebord
- Fladskærms TV
- Tremmesenge/vugger
- Parketgulv
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Chales Vale Da Lua villa?
Gæster på Chales Vale Da Lua villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Sao Jose Dos Campos fra Chales Vale Da Lua villa?
Der er 125 km mellem Sao Jose Dos Campos og Chales Vale Da Lua villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke Chales Vale Da Lua villa?
Den gennemsnitlige pris i Chales Vale Da Lua villa er 104$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til denne hytte?
Du kan bo på denne hytte med dit kæledyr.